Geresnė kokybė už mažesnę kainą

Pačioje veiklos pradžioje pastebėjome aiškią problemą biuro baldų rinkoje – atotrūkį tarp aukščiausios klasės, dažnai neįperkamų produktų ir pigių prastesnės kokybės alternatyvų, kurių gamintojai neskyrė pakankamai dėmesio klientų aptarnavimui. Mes norėjome būti tais, kurie galės pasiūlyti aukščiausią produktų kokybę, puikų klientų aptarnavimą ir gerą kainą.

Todėl pasiraitojome rankoves ir ėmėmės darbo! Atsisakydami įvairių tarpininkų ir investuodami į gamybos pajėgumus, išsikėlėme tikslą sujungti tai, kas gali atrodyti neįmanoma, – aukščiausios kokybės produktus ir žemą kainą. Ir mes tai padarėme.

Daugiau nei 100 tūkst. laimingų klientų
4.8
1000+ atsiliepimų
1000+ atsiliepimų
4.8
3000+ atsiliepimų
3000+ atsiliepimų

Aukščiausi kokybės ir pasitikėjimo standartai

Mes atėjome tam, kad iš esmės pakeistume supratimą apie patogų darbą! Šią istoriją rašome ne tik mes, bet ir daugiau nei 100 tūkst. mūsų klientų, kurie pasitikėjo ir puikiai mus įvertino įvairiose platformose. Jų atsiliepimai, patirtys ir pasitenkinimas yra skyriai, rodantys sėkmingai įveiktus šios komforto ir funkcionalumo kelionės etapus.

Labai tuo didžiuojamės, bet neužmiegame ant laurų. Kiekvieną dieną ieškome būdų kaip gerą klientų patirtį paversti puikia ir siekiame būti tais, kurie diktuoja standartus visai ergonominių baldų rinkai.

Populiariausios prekės

Žiūrėti visas prekes

Naujų produktų gamybos planas

Dvi ergonominės kėdės

Planuojama pristatymo data:

2024 I ketv.
Stalčius

Planuojama pristatymo data:

2024 I ketv.
Viengubas ir dvigubas monitoriaus laikiklis

Planuojama pristatymo data:

2024 II ketv.
Aktyvaus sėdėjimo kėdė

Planuojama pristatymo data:

2024 III ketv.
Dokumentų spintelė

Planuojama pristatymo data:

2024 IV ketv.

Mūsų misija

Mūsų misija - užtikrinti, kad Desktronic būtų ne tik atpažįstamas pavadinimas, bet pirmiausia prekės ženklas, kurį siejate su aukščiausia kokybe, patikimumu ir novatoriškais sprendimais. Mes norime sukurti bendruomenę, orientuotą į gerovę, tvarumą ir neprilygstamą komfortą.

Sveiki atvykę į Desktronic

Su mūsų baldais jūs nekantrausite pradėti naują darbo dieną!