Privatumo Politika

ASMENS DUOMENŲ TVARKYMAS

 

Internetinės parduotuvės www.desktronic.lt duomenų valdytojas yra UAB Desktronic (registracijos kodas 166648269),  el.paštas info@desktronic.lt.

UAB Desktronic perduoda mokėjimams atlikti reikalingus asmens duomenis įgaliotam vykdytojui Paysera/Paypal/Stripe/MakeCommerce.lt.

 

Kokius asmens duomenis tvarkome:

- vardas, telefono numeris ir el. pašto adresas

- pristatymo adresas

- prekių ir paslaugų kaina bei duomenys, susiję su mokėjimais (pirkimo istorija)

- išsami klientų aptarnavimo informacija

 

KOKIU TIKSLU TVARKOMI ASMENS DUOMENYS?

 

Asmens duomenys naudojami klientų užsakymams valdyti ir prekėms pristatyti. Pirkimų istorijos duomenys (pirkimo data, prekės, kiekis, kliento duomenys) naudojami sudaryti perkamų prekių ir paslaugų apžvalgą bei analizuojant klientų pageidavimus.

Asmens duomenys, tokie kaip el.paštas, telefono numeris, kliento vardas, yra tvarkomi siekiant išspręsti klausimus susijusius su prekių ir paslaugų teikimu. (klientų aptarnavimas: info@desktronic.lt).

Internetinės parduotuvės vartotojo IP adresas ar kiti tinklo identifikatoriai yra naudojami būtinoms informacinėms paslaugoms teikti ir tinklapio statistikai kurti.

 

TEISINIS PAGRINDAS

 

Asmens duomenys tvarkomi siekiant įvykdyti su klientu sudarytą sutartį. Asmens duomenys tvarkomi siekiant įvykdyti teisinę prievolę (pvz., apskaita ir vartotojų ginčų sprendimas).

 

KAM PERDUODAMI ASMENS DUOMENYS

 

Asmens duomenys perduodami internetinės parduotuvės klientų aptarnavimo skyriui siekiant tvarkyti pirkimus ir pirkimų istoriją bei spręsti klientų problemas.

Vardas, telefono numeris ir elektroninio pašto adresas bus persiųsti kliento pasirinktam transporto paslaugų teikėjui. Jei prekės pristatomos per kurjerį, be kontaktinių duomenų bus nurodytas ir kliento adresas.

Internetinės parduotuvės apskaitą atlieka paslaugų teikėjas, todėl asmens duomenys yra perduodami paslaugų teikėjui apskaitos tikslais.

Asmens duomenys gali būti perduodami informacinių technologijų paslaugų teikėjams, jei tai reikalinga internetinės parduotuvės ar duomenų talpinimo funkcionalumui užtikrinti.

Elektroninėje parduotuvėje apmokėjimai apdorojami naudojantis makecommerce.lt platforma, kurios valdytojas Maksekeskus AS (Niine 11, Talinas 10414, Estija, reg. nr.:12268475), todėl Jūsų asmeninė informacija, reikalinga mokėjimo įvykdymui ir patvirtinimui, bus perduodama Maksekeskus AS.

 

SAUGUMAS IR PRIEIGA PRIE DUOMENŲ

 

Asmens duomenys saugomi Hostinger.lt serveriuose, esančiuose Europos Sąjungos valstybės narės ar šalių, prisijungusių prie Europos Sąjungos ekonominės erdvės, teritorijoje. Duomenys gali būti perduodami šalims, kurių duomenų apsaugos lygį Europos Komisija įvertino kaip tinkamą, ir JAV įmonėms, prisijungusioms prie privatumo skydo („Privacy Shield“) sistemos.

Internetinės parduotuvės darbuotojai turi prieigą prie asmens duomenų, kad galėtų spręsti techninius klausimus, susijusius su internetinės parduotuvės naudojimu, ir teikti klientų aptarnavimo paslaugas.

Internetinė parduotuvė naudoja patikimas fizines, organizacines ir IT saugumo priemones, kad apsaugotų asmens duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, praradimo, pakeitimo ar neteisėtos prieigos.

Asmens duomenų perdavimas įgaliotiems internetinės parduotuvės partneriams (pvz., transporto paslaugų teikėjui ir duomenų talpinimui) vyksta remiantis sutartimis, sudarytomis su internetine parduotuve ir įgaliotomis trečiosiomis šalimis. Įgaliotos trečiosios šalys privalo užtikrinti tinkamas asmens duomenų tvarkymo apsaugos priemones.

Apie saugomus asmens duomenis galima sužinoti susisiekus su klientų aptarnavimo skyriumi.

 

SUTIKIMO ATŠAUKIMAS

 

Jei asmens duomenys tvarkomi remiantis kliento sutikimu, klientas turi teisę atšaukti sutikimą apie tai informuodamas klientų aptarnavimo skyrių el. paštu info@desktronic.lt.

 

DUOMENŲ SAUGOJIMAS

 

Uždarant internetinės parduotuvės kliento paskyrą, asmens duomenys bus ištrinti, nebent šie duomenys bus reikalingi apskaitai ar vartotojų ginčams spręsti.

Jei pirkimas internetinėje parduotuvėje buvo atliktas nenaudojant kliento paskyros, pirkinių istorija bus saugoma trejus metus.

Kilus ginčams, susijusiems su mokėjimais arba vartotojų nepasitenkinimu, asmens duomenys bus saugomi tol, kol ginčas bus išspręstas arba pasibaigs terminas. Asmens duomenys, reikalingi apskaitos tikslais, saugomi septynerius metus.

 

DUOMENŲ PAŠALINIMAS

 

Norėdami ištrinti asmeninę informaciją, susisiekite su klientų aptarnavimo skyriumi el. paštu. Į prašymą atsakoma ne vėliau kaip per mėnesį ir nurodomas duomenų ištrynimo laikotarpis.

 

DUOMENŲ PERDAVIMAS

 

Į elektroniniu paštu pateiktą prašymą perduoti asmens duomenis bus atsakyta vėliausiai per mėnesį. Klientų aptarnavimo tarnyba identifikuoja ir praneša apie perduodamus asmeninius duomenis.

 

TIESIOGINĖS RINKODAROS PRANEŠIMAI

 

El. pašto adresas ir telefono numeris bus naudojami tiesioginės rinkodaros pranešimams siųsti, jei klientas davė sutikimą. Jei klientas nenori gauti tiesioginės rinkodaros pranešimų, jis turėtų paspausti atitinkamą nuorodą el. laiško paraštėje arba susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba.

Jei asmens duomenys tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais (profiliavimas), klientas turi teisę bet kuriuo metu prieštarauti pirminiam ir tolesniam jo asmens duomenų tvarkymui, pranešdamas apie tai klientų aptarnavimo skyriui el.paštu.

 

GINČŲ SPRENDIMAS

 

Ginčai, susiję su asmens duomenų tvarkymu, sprendžiami kreipiantis į klientų aptarnavimo skyrių (info@desktronic.lt). Prižiūrinti institucija – Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija (L. Sapiegos g. 17, 10312 Vilnius; tel. (8 5) 271 28 04; el. paštas: ada@ada.lt)