Prekių pristatymas

Pristatymo informacija

Jūsų siunta bus supakauota ir išsiųsta iš Mažeikių.

Greitas pristatymas

Mes siekiame suteikti išskirtinę vertę. Desktronic prekės jus nemokamai pasieks per 3–5 darbo dienas

Pristatymo trukmė

Išsiųstas užsakymas jus pasieks per

3-5

Darbo dienas
  • Pristatymo kainos
  • Standartinis pristatymas Nemokamas
  • Siuntos grąžinimas Nemokamas
Pristatymo partneriai

Užsakymo išsiuntimo laikas

Visi užsakymai, gauti iki 7:00, bus išsiųsti tą pačią darbo dieną. Taikoma tik sandėlyje esančioms prekėms.

Kurjerių tarnyba

Turite klausimų?

Mielai į juos atsakysime

Parašykite mums
Pradėti pokalbį
Parašykite mums el. laišką
Susisiekti su mumis
Paskambinkite mums
+370 685 15622

Populiariausios prekės

Žiūrėti visas prekes

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Siekdami užtikrinti efektyvų ir patikimą Jūsų užsakymų pristatymą, naudojame DPD kurjerių tarnyba.

Mes siekiame užtikrinti kuo greitesnį jūsų užsakymo pristatymą, todėl įprastai jį gausite per 3-5 darbo dienas nuo užsakymo datos. Jeigu užsisakėte stalą, jis bus išsiųstas dviem atskiromis pakuotėmis jau kitą darbo dieną po užsakymo. Vienoje pakuotėje rasite rėmą, o kitoje – stalviršį.

Nors Desktronic.lt parduotuvė yra skirta klientams Lietuvoje, mes taip pat veikiame Vokietijoje ir Austrijoje (Desktronic.de), bei Prancūzijoje (Desktronic.fr). Turėdami tikslą plėsti savo veiklą ir pasiekti kuo daugiau klientų, mes aktyviai dirbame, kad Desktronic ergonominius baldus jau artimiausiu metu pasiūlytume ir kitų Europos šalių klientams.

Ne! Mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti nemokamą ir greitą pristatymą į bet kurį Lietuvos miestą per 3-5 darbo dienas.

Siekiant užtikrinti tikslumą, rekomenduojame prieš pateikiant užsakymą kelis kartus patikrinti ir įsitikinti, kad jūsų įvestas adresas yra teisingas. Jei netinkamai įvestą adresą pastebėjote jau po užsakymo pateikimo, kuo skubiau susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda, kad įvertintume galimybę atlikti pakeitimus.

Visiems mūsų stalams ir juos sudarančioms dalims taikoma 5 metų garantija, rodanti kokybę ir už ją prisiimamą atsakomybę. Jeigu jūsų užsakymas atkeliautų sugadintas arba jame trūktų dalių, nufotografuokite arba nufilmuokite defektą ir susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda. Mes greitai išspręsime jūsų problemą ir atsarginę dalį dažnu atveju išsiųsime jau kitą darbo dieną.

Kai tik jūsų užsakymas bus išsiųstas, gausite el. laišką su patvirtinimu apie išsiuntimą. Laiške paspaudę atitinkamą mygtuką, pateksite į pristatymo partnerio svetainę, kurioje matysite siuntos statusą ir galėsite sekti atnaujinimus.